Ochrana osobních údajů

Provozovatel serveru www.dolmar-makita.cz se zavazuje k níže uvedenému.

Respektujeme Vaše soukromí! Abychom vám mohli nabídnout další hodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Nakládáme s nimi v souladu s dodržováním Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Jako zákazník musíte při Vaší registraci uvést následující údaje:

* Jméno a příjmení
* Úplnou poštovní adresu
* E-mailové spojení

Tyto informace jsou důležité pro Vaši identifikaci jako kupujícího. Jsou použity k realizaci a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží, reklamacím a k další komunikaci s Vámi.

Při registraci jste dotázáni na vyplnění i dalších nepovinných údajů. Poskytnutí těchto údajů záleží jen na Vašem rozhodnutí.

Údaje o Vašich nákupech

Údaje o Vašich nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetí straně.

Zrušení Vaší registrace a výmaz Vašeho emailu z rozesílací databáze

Pokud se rozhodnete a budete chtít zrušit Vaši registraci, stačí když nám zavoláte na jakýkoliv telefonní kontakt nebo napíšete na e-mail: info@dolmar-makita.cz. Vaše registrace bude zrušena a veškeré informace o Vás, jako zákazníkovi, vymazány.

Shrnutí

Server www.dolmar-makita.cz si váží Vaší důvěry a chrání Vaše soukromá data před zneužitím. Tyto informace shromažďujeme proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je žádným jiným subjektům.

Váš souhlas

Registrací na internetovém obchodu www.dolmar-makita.cz souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu.