Proč nakupovat u nás

Autorizovaný prodej

Odebíráme zboží pouze od oficiálních partnerů zastupující světové značky elektrického ručního nářadí a zahradní techniky pro Českou Republiku.

Díky této spolupráci můžeme garantovat tu nejvyšší kvalitu dodávaného zboží, bezproblémový a rychlý postup při reklamaci, veškeré dostupné příslušenství a originální náhradní díly.

Kamenná prodejna

Společně s internetovým obchodem provozujeme úspěšně již 15 let i kamennou prodejnu. Díky této skutečnosti nemusíte brát v potaz obvyklá rizika spojené s nákupem na internetu, navíc můžete využít osobního odběru na prodejně a Vámi vybrané zboží si prohlédnout a vyzkoušet.

V případě jakéhokoliv problému či dotazu nás nebudete složitě shánět na fiktivních adresách či telefonních číslech, na kterých se Vám nikdo neozve. Prodejna MKT nářadí Tomáš HELSNER má pevně stanovenou otvírací dobu a naši zaměstnanci Vám vždy ochotně odpoví na všechny telefonické, emailové i osobní dotazy.

Servis a půjčovna

Opravujeme většinu běžného ručního nářadí, zahradní techniky, generátorů i vzduchového nářadí.

Nemusíte ihned utrácet za nářadí, které k práci potřebujete pouze na pár hodin či dnů. V naší půjčovně disponujeme širokou nabídkou profesionálního nářadí, které Vám rádi zapůjčíme.

Dobré ceny

Vždy se Vám snažíme nabídnout rozumné ceny, za které dostanete odpovídající kvalitu.

Máme pro Vás připraveny hodnotné a plně využitelné dárky dle povahy stroje např. (profesionální sada vrtáků a sekáčů v kufru ke kladivům, pilové řetězy a lišty k motorovým pilám apod.), v ceně až 1 500Kč k vybraným produktům. 

Profesionalita

Prodávanému sortimentu rozumíme a naše mnohaleté poznatky a zkušenosti s prodejem a servisem ručního elektrického nářadí, zahradní techniky, vzduchové techniky, elektrocentrál, svařovací techniky i ostatního sortimentu využijeme při výběru toho nejvhodnějšího nářadí přímo pro Vás.

Využíváme a pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, důkazem je náš nový internetový obchod, který splňuje ta nejpřísnější kritéria pro moderní a bezpečný nákup na internetu. Namátkou snadný a přehledný výběr zboží, intuitivní filtr parametrů a porovnávání položek, moderní metody plateb, online stav skladu atd.

"Prodejem zboží to pro nás nekončí"


Tým www.Dolmar-Makita.cz